Logo Logo
Bamix Food processor 200 ml na stlačovanie
Bamix Food processor 200 ml na stlačovanie
Krátky popis Unikátny produkt Bamix Food processor 200 ml na stlačovanie od výrobca Bamix u nás nájdete lacno za 3,33 €
Obvyklá cena
  • 3,33
Výrobca/Značka
Bamix
EAN 7610497600992
Hodnotenie

Bamix držiak Mono, čierny

Praktický a jednoduchý držiak na všetky typy tyčových mixérov Bamix. Určený na uchytenie na stenu. Priestor pre praktické uloženie 4 výmenných nástavcov, ktoré tak budú vždy po ruke.

  • plast
  • rozmery: 13 x 3,5 x 7,5 cm

Prečo zvoliť Bamix?

Všetky časti ponorných mixérov Bamix, ktoré prídu do kontaktu s potravinami, nepreberajú chuť ani pach použitých surovín a sú vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Motor, ktorý spotrebuje menej ako 200 wattov a aj napriek tomu je vysoko výkonný šetrí nielen energiu ale aj čas. Tyčové mixéry Bamix majú minimálne priestorové nároky, takže ich budete mať vždy po ruke! Tichý, výkonný a nevibrujúci motor je ručne skladaný a prechádza niekoľkými kontrolami, preto na neho náš e-shop vašekuchyne poskytuje záruku neuveriteľných 10 rokov! Otvorená hlava mixéra zaručuje nielen optimálnu cirkuláciu surovín, ale aj jednoduché čistenie.

Ponorné mixéry od Švajčiarskej firmy Bamix predstavujú kvalitu, trvanlivosť, nadčasovosť a eleganciu. Už od roku 1954, kedy bol vyrobený prvý tyčový alebo ak chcete, ponorný mixér, sa kládol dôraz na niekoľko dôležitých vlastností mixéra. Kvalita, kompaktnosť a trvanlivosť zastrešená švajčiarskym štandardom ručného spracovania a kontrolou jednotlivého kusu.

 

.
Ďalšie produkty od výrobcu Bamix
Ďalšie produkty v kategórii Nove